Ise_Alim_2
Ise_Alim_1

Benard International

 

Biz, Benard International olarak, insana inanırız. İnsanın bilgisine, aklına, yaşanmışlığına ve her şeyden önemlisi çabasına saygı duyarız. Uzmanlığına değer verir, gerçek değerlerin üzerinden adaylarımızı tanımaya çalışırız.

Teknoloji ve iletişimin bu denli geliştiği, mesafelerin ve coğrafyanın sınırlayıcı etkilerinin gözle görülür biçimde azaldığı günümüzde, küresel iş dünyasında yeni nesil yöneticilerde en çok aranan özelliklerden biri gerçekçi-yaratıcı-vizyoner bir bakış açısına sahip olabilmektir.

Çağa ayak uydurarak büyümek isteyen organizasyonlar özellikle üst düzey yönetici kadrolarında sadece Türkiye’nin değil Dünya’nın dört bir yanından transfer edebilecekleri yüksek yetkinlikte yönetici adaylarına dokunabilmek istiyorlar.

Bizler işe alım süreçlerimizi tüm çağdaş dijital olanakların desteği ile harmanlayarak Dünya’nın dört bir tarafındaki en uygun adaylara erişim imkanlarımızı maksimize ediyoruz.

Bu sayede ortaya koyduğumuz yenilikçi işe alım modelimiz ile çok daha kısa süre zarfında sizin için en uygun adayları süreçlerimize dahil etme fırsatını yakalıyoruz.

Benard International olarak, değişimi yakalamanın değil, değişimin kendisi olmanın “gerçek değer” olduğuna inanıyor ve bu temel inancı hayata geçirebilen profesyonel yöneticileri sizlerle buluşturuyoruz.

Temel inancımız odur ki insanı var eden ürettiği bilgidir. Billiyoruz ki bilgi insanı da yaşadığımız dünyayı da değiştirir. İşte bu yüzden iş dünyasının zorlu yollarında, kurumları, gelecek yıllara başarıyla taşıyacak yöneticileri iyi tanıyor ve onlara güveniyoruz.

Hizmetlerimiz

01

Üst Düzey Yönetici İşe Alım Danışmanlığı

03

Yeni Kariyere Geçiş Danışmanlığı

05

Yöneticiler İçin Gelişim ve Değişim Programları

02

Yetenek Kazanım

04

Yönetici Mentorluğu/Koçluğu