Değişimin Ustalarıyla Tanışın

 

İnsanı doğada farklı kılan, milyonlarca yıllık evrimi boyunca ürettiği bilginin toplamı ve aktarımıdır ve bunu zaman akışı içinde ‘anlarda’ yapar.

Öyleyse zaman, kendimizi ‘anlarda’ sorgulama zamanıdır. O anların izidir bizde kalan. O halde biz anların izlerinin toplamıyız.

Bizi biz yapan zamanın her anına, uğurlu uğursuz ayırt etmeden, tek tek, her saniye ve hatta her salisesine teşekkür etmekle başlayalım bizce.

Hakkimizda_v1 Hakkimizda_v1_Hover

“…dünyadaki en büyük mutluluk, bu Dünya’nın şahidi olmaktı. Ve macera da insanın kendini keşfi için çıktığı yolculuktan başka bir şey değildi.”

Yani kendini  sorgulama. Kendinde olanı keşfetme, kendi bilgisine ulaşmak için yola çıkma…

Bu yolda önce bilmediğimizi kabul edeceğiz. Bir yağmur damlasının kendindeliğini, başka bir insanın aslında bizde olabileceğini, her şeyin bir bütün ama bütünün asla tek bir “şey” olmadığını, bütünün tanımı itibariyle bir ve aynı anda her şey olabildiğini, yokluğun varlıkla aslında aynı olabileceğini ve belki de varlığın kendisini özüyle bilmediğimizi kabul edeceğiz.

Kabul etmekle başlayacak her şey. Macera bizi bize, yeniden, ama bu sefer bambaşka bir şekilde anlatırken kendi efsanemizde ‘biz’ olacağız. Kendimizin şahidi, dünyanın mutlusu…

İşte böyle yola çıktı Benard International’daki bizlerle, NarHouse’daki ‘bizler’ ve tıpkı insanın üretimi bilgi gibi kurulan ilişki ile başladı “Değişim Ustaları”nın hikayesi. Şimdi bu ilişkiye, yani “Biz”e, büyük bir heyecanla, özlemle, aşkla, yaşanmışlıklarla, bilimle, tecrübeyle, profesyonelce sizleri de katmayı büyük ve anlamlı bir “Biz”in Bilgisi ve Aktarımı yolculuğuna birlikte çıkabilmeyi arzu ediyoruz.

Gelin kendimizi ifade edelim, gelin birlikte bilgiyi, yetkinliği, ilerlemeyi ve değişimi insanın en önemli özelliğine dönüşüme çevirelim.