Sinif_Ici_Egitimler_720x360

Sınıf İçi Eğitimler

İş hayatında yüksekleri hedefleyen, üreterek fark yaratan, eş deyişle “başarmak” isteyen kurum çalışanlarına vizyoner bir bakış açısı kazandırmak ve potansiyelleri hakkında farkındalık sağlayıp iş hayatında güçlü ve saygın bir lider olmanın dinamiği üzerine bir modelin ve yaklaşımın kodlarını aktarmaktır.

Öğrendiğiniz tekniklerle yaşamın pozitif niteliklerini geliştirmenin yollarını sağlıklı bir düşünme sistemi kurmanızı sağlayarak bu yöntemle nasıl anda kalacağımızın cevabını öğreneceğiz.

Liderliğin binlerce yıllık tarihinden süzülüp gelen, işlevselliği tartışmasız geleneksel yönetim becerilerinin üzerine çağımızın hızına ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek yeni nesil liderlik beceri ve yetkinliklerinin kazanımını hedeflemektedir.

Bireye bir bütünün parçası olabilmeyi, aidiyet duygusunu geliştirebilmeyi ve her şeyden önemlisi yüksek değerlere sahip ve aynı amaca hizmet eden bir sistem içerisinde yaratıcılığını kaybetmeden etkin ve verimli çalışabilmeyi sağlayacak yetkinlikleri kazandırmaktır. 

Kurumların marka değerini arttırarak kaliteli iş gücünü sadakatini aidiyetini ve bağlılığını mümkün olan en yüksek seviyeye çıkarmanın rasyonel metodolojisini kazandırmaktır.

Deneyimsel_Egitimler_720x360

Deneyimsel Eğitimler

Uçuşun büyüsü, iş hayatında başarının baş döndüren cazibesinden çok da farklı değil aslında. İnsan kaderinin arkasından değil, ötesine ve zirvesine uçmak için koşmalıdır. Uçmayı anlarsak başarmanın kodlarını da çözeriz. Sınıf içi eğitim sonrasında bir uçağın kokpitinde eşsiz bir deneyim yaşama fırsatı.

Alışılmışın dışına çıkıp; maviliklere yelken açarak, doğayı ve kendimizi keşfedebilmek için, önce takım olmak ve aynı teknedeki ekibiniz ile ortak hedefe başarıyla hep birlikte ulaşabilmektir.

Moderatör eşliğinde bir amacı, derdi, düşüncesi olan insanların, herhangi bir sosyal statü ve eğitim farkı, etnik veya ekonomik ayrımcılık olmadan, özgür iradeleri ile bir araya gelerek konuşarak sorunlarını çözebilmeyi deneyimletmektir.

Katil Slaytlar deneyimsel eğitiminde teori ve pratiği bir araya getirerek sunumun yeni kurallarından bahsediyoruz. En önemlisi sıradanlığın içinden sıyrılıp farkınızı ortaya koyacaksınız.

Daha mutlu, daha huzurlu, sevgi ve aşk dolu bir yaşama kavuşmak için süper güçlü yeteneklerinizi kullanmaya hazır olun! Kendini bilmek ve tanımak, kişisel sınırları anlamak ve tolerans ile elde edilecek kusursuz yaşamın sırlarını, Mert Ruscuklu’nun interaktif ve eğlenceli doğaçlama eğitimi ile deneyimletmektir.

Atolyeler_720x360

Atölyeler

Herkese farklı renk boya ve fırçalar vererek, onların hem birbirleriyle çalışmalarını hem de onlara sunulan özgürlük alanında kendi hikayelerini anlatmalarını deneyimletmektir.

Firma değerlerinizi, vizyon ve misyonunuzu, satışını yaptığınız ürünleri hatta şirket içerisinde yazılı olmayan kurallarınızı eğlenceli bir oyunla birbirinize anlatmak istemez misiniz?
Hatta isterseniz firma çalışanlarınızın isimlerinin de olduğu TABU kartları olsa? Firmanızda benimsetmek istediğiniz çok sayıda bilgi ve kuralın eğlenerek akılda kalmasını ve bireylerin bunu takım halinde gerçekleştirmesini deneyimletmektir.

Günümüzde yapılan araştırmalar eski çağlardaki ritim tekniklerinin terapötik etkilerini doğruları. Eğlenmeyi, sosyalleşmeyi, takım olmayı sağlayan bu atölye dikkat süresini de arttırarak işteki verimi pozitif olarak arttırmak için eğlenceli bir deneyim

Profesyonel Orkestra Şefi aracılığıyla kendinizi bir müzikalin parçası gibi hissedeceksiniz. Hatta kendi şirket koronuzla kendi takım arkadaşınızla birlikte bu duyguyu yaşayacaksınız. Ruhun gıdası olan müzik ve ekip çalışmasıyla ortaya çıkan koro, sesinizi doğru kullanmayı iç motivasyonla birleştirecek keyifli bir aktiviteye dönüştürecek. Aynı zamanda Kişilerin kendilerine güvenlerinin artmasını ve takım içi kaynaşmayı sağlayacak bir deneyim

Hediye yıllardır en güzel duyguların ifadesi olmuştur. Merhabanın, hoşgeldinin, geçmiş olsunun, teşekkürün kalıcı yolunu nasıl hazırlıyoruz, nasıl süslüyoruz ve nasıl sunuyoruz? Keyifli bir atölyede öğrenmeye hazır olun.

Seminer_720x360

Seminerler

Bütün liderler hep aynı yolları mı takip ediyor sanıyorsunuz?

Ünlü şair Robert Frost’un o çok bilinen dizelerinde dile getirdiği gibi:

…iç geçirerek anlatacağım bunu ben,

nice çağlar sonra bir yerde:

bir ormanda yol ikiye ayrıldı, ve ben –

ben gittim daha az geçilmişinden,

ve bütün farkı yaratan bu oldu işte.

Liderliğin 5000 yıllık sırlarını keşfetmek için hazır olun

Afganistan’ın Wak Han koridorunda yaşanan olağanüstü ve sıra dışı gerçek bir başarı hikayesi…  10 gün süreyle uygar dünyadan kopuş ve bilinmeze seyahat… Yolculuk Dünya’nın Damına değil kendi içimize.  Bir takımın karar anı… Zor anlarda başkalaşan ekip arkadaşları… Yolunu ararken kendini kaybeden insanlar ve hedefe ulaşmanın tatmini.

Başarılı bir cerrahın kendi ekibini saat gibi çalıştırabilmesi ile yaratılan mucizelerin iş hayatındaki ekip yönetimiyle ne kadar örtüştüğünü duymaya hazır olun

Yaşamdan asla vazgeçmemek üstüne kurulu hikayelerden hedeflere giden yolda azmin, ekip olmanın, anlık kararların sonuçları doğrudan etkileyen mucize ve trajedilere şahit olun.

Başarısız olmaktan korkmayın! Kaderinizi değiştirebilir ve ömür boyu başarının tadını çıkarabilirsiniz. Doğru iletişim yöntemleriyle özel yaşantınızdan sosyal ve iş yaşantınıza kadar her alanda başarılı olmanın sırrını, Mert Ruscuklu’nun interaktif ve eğlenceli motivasyon sohbetinde bulacaksınız.

Değişim önce içerden başlar. Kendinizi tanıyın, olumsuz duyguları tespit edip yerine yeni olanları koyun, çevrenize ve ilişkilerinize daha yakından bakın. Sonra kendi dünyanızdan çıkıp, zihninizde yeni alanlara yer açın.

Size Özel Eğitimler
& Daha Fazlası İçin